Hemen Kaydol

Giriş Yap


Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen eposta adresinizi giriniz. Şifre güncelleme epostası alacaksınız.

Hemen Kaydol

Sayın ziyaretçimiz; Sitemize soru sorabilmek için lütfen üye olunuz. Sitemizde sorular gönüllü uzmanlarımızca cevaplanmaktadır. Pediatri profesyonelleri kısa özgeçmişlerini admin@pedypedia.com eposta adresine gönderdikleri taktirde onay sonrası soru cevaplayabilir veya siteye broşür,makale ekleyebilirler.

Site Kullanım Kuralları

Lütfen sorunuzu anlaşılır ve temel görgü ve iletişim kurallarına uygun bir şekilde sorunuz

Sorunuzu tamamen gönüllü uzmanlarımız müsait olduları zamanlarda cevaplamaya çalışacaklardır; o yüzden sabırlı olunuz

Bu online soru cevap platformu hiçbir şekilde muayene ve tedavi yerine geçmez, tamamen tavsiye niteliğindedir; acil durumlarda mutlaka bir sağlık kurumuna başvurunuz

Pedypedia / Pediatri Portalı Yasal Uyarı: Pedypedia.com / Pediatriportali.com’un içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup, sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz.  Pedypedia.com / pediatriportali.com sağlıkla ilgili konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitemizdeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden 
Pedypedia.com / pediatriportali.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki soru cevap arşivi ile diğer bilgi ve belgeler kesinlikle ticari amaçlarla kullanılamaz. Diğer maksatlarla kullanmak için de izin alınması gerekir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları ve aşağıdaki soru sorma kurallarını kabul etmiş sayılır. Üye olanlar aşağıdaki Üyelik Anlaşmasını kabul etmiş sayılır. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilgi ziyaretçi tarafından, doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.  
Sitemize üye tüm pediatri profesyonelleri kontrol edilmektedir. Tıp doktoru, diş doktoru, psikolog, beslenme uzmanı, diyetisyen, çocuk gelişim uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, fizik tedavi uzmanı  diplomalarından birine sahip olmadığı halde sitemize sahtekârlıkla üye olmaya çalışanlar veya üye olup soru cevaplayanlar  hakkında yasal takip uygulanır. Bölge savcılıkları ve bölge emniyet müdürlükleri bilişim suçları ofisleri yasal takip konusunda yetkindir. Eğer sitemize yanlışlık ile pediatri profesyoneli unvanı ile üye oldu iseniz “İPTAL ÜYELİK” yazarak admin@pedypedia.com adresine gönderiniz.

Soru Sorma Kuralları 
 
1.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com bir bilgilendirme platformudur. Sitede yer alan bilgilerin ve/veya uzman tavsiyelerinin hiçbiri gerçek hasta muayenesinin yerini tutmaz. Üye uzmanların verdikleri cevaplar, hasta görüşmesi yapılmadan ve muayene edilmeden verilen cevaplar oldukları için sadece bilgilendirme amacı taşırlar. Sitede yer alan bilgilere göre tedavinin durdurulması ve değiştirilmesi önerilmez. 
 
2.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com üye uzmanları, sitenin kadrolu uzmanları değillerdir. Soru cevaplama faaliyetleri tamamen gönüllü olarak yapmaktadırlar. Bu faaliyetlerin tamamını veya bir kısmını yapmadıkları için asla suçlanamazlar. Bu faaliyetlerde aksama veya durma olması da site yönetimini hiçbir şekilde bağlamaz. Site yönetimi, üye uzmanların herhangi bir faaliyette bulunacağını veya bu faaliyetlerin kalitesini taahhüt etmez. Pediatri portalı yönetimi siteye sorulan tüm soruların mutlaka cevaplanacağı konusunda da garanti vermez.  
 
3.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com üye uzmanlarına yöneltilecek herhangi bir suçlayıcı ifade, argo kelimeler veya genel ahlak, tıp ahlakı ve tıp etiğiyle uyuşmayan durumlarda; ziyaretçinin üyeliği sonlandırılır, tüm haklarından mahrum bırakılır. Gerekli durumlarda site yönetimi; her türlü maddi/manevi tazminat davası açma ve her türlü yasal hakkını ve kayıt esnasında otomatik olarak aldığı internet erişim bilgilerinizi kullanarak üyeliğinizi dondurabilir ve suç duyurusunda bulunabilir.  

4.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com sitesinde soru cevaplayan tüm pediatri profesyonelleri site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra soru cevaplamaya başlayabilmektedir. Buna rağmen tıp doktoru, diş doktoru, psikolog, beslenme uzmanı, diyetisyen, çocuk gelişim uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, fizyoterapist diplomalarından birine sahip olmadığı halde tüm güvenlik önlemlerimize rağmen sitemize sahtekarlıkla üye olup soru cevaplayanlar hakkında yasal takip uygulanır. Bölge savcılıkları ve bölge emniyet müdürlükleri bilişim suçları ofisleri bu kişileri yasal takip konusunda yetkindir. Şimdiye kadar böyle bir durumla karşılaşmamıza rağmen böyle bir durumun vuku bulması halinde pediatri portalı yönetimi bu kişi veya kişileri adli mercilere bildirir. Bu sahte pediatri profesyonellerinin verdiği mağduriyetten pediatri portalı yönetimi sorumlu tutulamaz.  

Üyelik Anlaşması 

www.pediatriportali.com  Sitesi Kullanım Kuralları ve Üyelik Anlaşması

Üye olmak için lütfen aşağıda yer alan üyelik sözleşmesini okuyunuz. Üyelik başvurusu yaparken “Üyelik sözleşmesini onaylıyorum” ibareli kutucuğu işaretleyerek aşağıda yer alan sözleşmesinin tamamını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz.

1.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com da yer alan tüm bilgiler, makaleler, metinler ve resimler telif hakları/fikri haklar ve bilişim hukuku yasaları dâhilinde korunmaktadır. Bu içerik hiçbir amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz. Bu sözleşmede yer alan kuralların ihlali durumunda site yönetimi, her türlü hukuki ve kanuni yaptırım hakkının yanında, üyelikleri dondurma hakkını da saklı tutar.

2.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com  bir bilgilendirme platformudur. Sitede yer alan bilgilerin ve/veya uzman tavsiyelerinin hiçbiri gerçek hasta muayenesinin yerini tutmaz. Üye hekim ve uzmanların verdikleri cevaplar, hasta görüşmesi yapılmadan ve muayene edilmeden verilen cevaplar oldukları için sadece bilgilendirme amacı taşırlar.
Sitede yer alan bilgilere göre tedavinin durdurulması ve değiştirilmesi kesinlikle önerilmez.

3. Aşı takip, acil soru sorma hakkı gibi özel içerikler bütün üyelerin yararlanırına sunulmuştur. Bu özellikler, site yönetimi tarafından önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

4.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com’da yer alan uzmanlara ziyaretçi üyeler soru yöneltebilirler. Soru yöneltirken site kullanım kuralları / soru sorma kurallarını kabul ediyorum ibareli kutucuğu işaretleyerek sitenin soru sorma kurallarının tamamını okuduğunuz ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

5.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com  üye uzmanlarına yöneltilecek herhangi bir suçlayıcı ifade, argo kelimeler veya genel ahlak, tıp ahlakı ve tıp etiğiyle uyuşmayan durumlarda; ziyaretçinin üyeliği askıya alınır, tüm haklarından mahrum bırakılır. Gerekli durumlarda site yönetimi; her türlü maddi/manevi tazminat davası açma ve her türlü yasal hakkını ve kayıt esnasında otomatik olarak aldığı internet erişim bilgilerinizi kullanarak üyeliğinizi dondurabilir ve suç duyurusunda bulunabilir.

6.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com üye uzmanları, sitenin kadrolu uzmanları değillerdir. Makale yazma, soru cevaplama ve sitede yer alan diğer tüm faaliyetleri tamamen gönüllü olarak yapmaktadırlar. Bu faaliyetlerin tamamını veya bir kısmını yapmadıkları için uzmanlar ve site yönetimi suçlanamaz. Site yönetimi, üye uzmanların herhangi bir faaliyette bulunacağını veya bu faaliyetlerin kalitesini (makale yazma, soru cevaplama vb.) taahhüt etmez.

7. Siteye üyelik talebiyle başvuran uzmanların talepleri değerlendirilmekte ve gerekli geçerlilik işlemleri yapıldıktan sonra onaylanmaktadır.

8.  Pedypedia.com / www.pediatriportali.com’ a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları  içeren anlaşma, site yönetimi  tarafından olağandışı bir durumda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde üyelerin de herhangi bir zamanda site yönetimini bilgilendirmesi durumunda üyelikleri  iptal edilecektir.

Site Yönetimi

geri dön